Про нас

Промисловий альпінізм — затребуваний метод, що дає змогу на будь-якій висоті здійснювати складні будівельно-монтажні завдання. Кожен промальпініст «Промальп-груп» оснащений спеціалізованою технікою, що дозволяє без зусиль проникати у важкодоступні місця. Ремонт і утеплення фасаду, монтаж сигналізації та відеоспостереження, встановлення банерів, розміщення і демонтаж рекламних конструкцій або декорацій, герметизація панельних швів, очищення покрівлі від криги — будь-яку з цих послуг можна замовити в компанії «Promalp-Group».

Переваги співпраці з нами

Наші альпіністи — ліцензовані фахівці найвищого класу з багаторічним досвідом роботи. Кожен альпініст промисловий постійно вдосконалює навички, проходячи курси підвищення кваліфікації. Будь-яке завдання буде реалізовано оперативно, якісно і в обумовлені терміни.

Чому промисловий альпінізм настільки затребуваний:

Швидка підготовка і мінімум спорядження. Для виконання поставлених завдань використовують легкі мобільні конструкції, які швидко кріплять до стаціонарних об’єктів.
Доступна вартість порівняно з іншими видами проведення висотних робіт.
Можливість підняти на висоту великі великовагові вантажі. Особливо важливо це для об’єктів, де недоступне використання вантажопідйомної техніки.
Як замовити послуги альпіністів-монтажників?

Використовуйте будь-який відповідний спосіб:

Зателефонувати в офіс.
Замовити зворотний дзвінок.
Надіслати заявку в електронному форматі.
Після консультації фахівець виїжджає на об’єкт, аналізує поставлене завдання, формує кошторис і складає договір. Після узгодження деталей і підписання документації, альпіністи приступають до виконання завдань. Всі роботи здійснюються якісно в обумовлені терміни. На всі види послуг діє гарантія.