Світлодіодне підсвічування будівель знайшло широке застосування при створенні красивого зовнішнього освітлення фасадів будівель. Світлодіодні освітлювальні прилади не тільки набагато менше споживають електроенергії, ніж інші джерела світла, але й здатні прослужити значно довше. Установка освітлення для підсвічування фасадів набула великої популярності завдяки здатності підкреслити архітектурну привабливість будівлі у темний час доби, а також зробити навколишній простір безпечнішим та красивішим для перехожих.

Зовнішнє освітлення фасадів передбачає виконання робіт на висоті, з якими найкраще справляються промислові альпіністи. Наша компанія якісно та швидко монтує освітлення фасадів за допомогою професійного промислового альпінізму. До команди нашої компанії входять досвідчені фахівці, здатні виконати освітлювальні роботи будь-якої складності на висотних будинках.

Промальп груп

Серед послуг нашої компанії:

  • Монтаж підсвічування фасадів – встановлення освітлення полягає у кріпленні та підключенні світлодіодних стрічок точково або по всьому периметру будівлі. Підсвічування фасадів промисловими альпіністами є найбільш вигідним та ефективним рішенням у питаннях вартості робіт на висоті, а також швидкості та якості їх виконання;
  • Установка гірлянд – святкова окраса будівель гірляндами створює дивовижну гарну атмосферу. Монтаж гірлянд альпіністами нашої компанії виконується максимально професійно з урахуванням побажань клієнта щодо викладання гірлянд;
  • Монтаж прожекторів – точкове підсвічування будівель за допомогою яскравих спрямованих джерел світла дозволяє привернути увагу до конкретних архітектурних особливостей, банерів, вивісок та зовнішньої реклами.

Наша компанія гарантує, що освітлення будівель буде виконано з урахуванням усіх норм техніки безпеки, що діють. Всі роботи командою професійних промислових альпіністів здійснюються швидко, якісно та надійно, що мінімізує будь-які ризики для замовника.

Для розрахунку вартості монтажу зовнішнього освітлення будівлі ви завжди можете звернутися до наших менеджерів за телефоном:

+38 (098) 698 18 89

+38 (044) 209 43 10