Бажаєте, щоб ваша зовнішня реклама була не просто якісною, а й поміченою потенційними покупцями? Тоді довірте монтаж рекламних конструкцій фахівцям компанії «…» — ми гарантуємо найкраще виконання установки рекламних об’єктів, що дозволить їм дійсно працювати та привертати увагу цільової аудиторії. Головна вимога до таких конструкцій – це встановлення на відкритих ділянках, які знаходяться у безпосередній зоні видимості людей, що проходять. Часто зовнішня реклама встановлюється як надворі, а й усередині торгових центрів. Виробництво та монтаж зовнішньої реклами з урахуванням усіх вимог та побажань клієнта допоможуть здійснити фахівці «…».

Встановлення реклами виконується з урахуванням місця розміщення носія, що дуже важливо для подальшої безпечної та ефективної експлуатації. Наші висококваліфіковані монтажники мають великий досвід встановлення зовнішньої реклами будь-якої складності та розміру. Монтаж зовнішньої реклами здійснюється згідно з технологічними рекомендаціями з використанням надійних кріпильних конструкцій, що відповідають типу обраного носія.

Монтаж та демонтаж зовнішньої реклами

Для деяких клієнтів, крім установки реклами, необхідний демонтаж старої або неактуальної рекламної конструкції. Компанія «…» допоможе не тільки встановити, а й за необхідності демонтувати зовнішню рекламу або відреставрувати її пошкоджені елементи.

Особливості встановлення рекламних конструкцій

Є кілька факторів, які ми враховуємо під час встановлення – це експлуатаційна безпека конструкції в умовах несприятливих погодних умов (сильний вітер, дощ, снігопад, дія сонячних променів), а також поріг міцності фіксації. Установка зовнішньої реклами – це складне завдання, яку повинні братися фахівці. Нерідко такий монтаж пов’язаний із ризиком отримання травм та падінь, тому необхідний досвід, спеціальне обладнання, а також знання техніки безпеки під час роботи з електричними елементами конструкцій. Професіонали компанії «…» можуть гарантувати якісний, безпечний та довговічний монтаж будь-яких типів конструкцій.

Спеціалістами компанії надаються такі послуги:

Виготовлення та монтаж зовнішньої реклами будь-яких видів, розмірів та складності;

  • Монтаж конструкцій на опорах та призначених для рекламних носіїв об’єктах;
  • Встановлення та підключення освітлювальних точок для реклами;
  • Монтаж антенно-щоглових споруд та козирків;
  • Відновлення пошкоджених рекламних конструкцій та їх зміцнення за необхідності;
  • обслуговування об’єктів зовнішньої реклами клієнтів;
  • Демонтаж рекламних конструкцій

Професійний монтаж зовнішньої реклами (Київ) – це гарантія того, що рекламну конструкцію буде встановлено правильно, адже саме це дозволить їй довгий час привертати увагу людей та стимулювати зростання продажів. Звертайтесь до компанії «…», де вам допоможуть виготовити та встановити будь-яку зовнішню рекламу у Києві.

Монтаж зовнішньої реклами — ціна від «…»