Якісні покрівельні роботи – запорука тепла та затишку у приміщенні. Доручати таку задачу слід лише фахівцям з досвідом і знаннями особливостей як використовуваних матеріалів, так і самих конструкцій. Важливим є кожен етап роботи – від підготовки до здачі об’єкта замовнику. Компанія «Промальп Груп» виконує ремонт покрівлі, враховуючи всі побажання клієнта, допомагаючи, при необхідності, у виборі матеріалів та консультуючи з усіх питань даного напрямку.

Що ми можемо?

Види покрівельних робіт різноманітні – від поточного ремонту до утеплення та гідроізоляції.

Утеплення покрівлі допомагає суттєво скоротити витрати на опалення в холодний період, оскільки за статистикою тепловтрати через дах будинку можуть становити до 30% від загальної площі об’єкта. Варіанти утеплень різноманітні – від скловати та пінопласту до прогресивного пінополіуретану. Все залежить від побажань клієнта, а також особливостей конструкцій, що підлягають утепленню.

Гідроізоляція покрівлі – не менш важлива частина робіт. Саме від того, наскільки якісно проведена гідроізоляція, залежить не тільки сухість у приміщенні, а й збереження інших частин будівлі (утеплення, балок тощо). Компанія «Promalp group» пропонує своїм клієнтам крім стандартних методів і такі види робіт, як:

  • мембранна гідроізоляція — проводиться за методом вулканізації швів. В результаті виходить єдине полотно, частини якогоМи проводимо покрівельні роботи, використовуючи різні матеріали, маємо досвід як у ремонті даху, так і в його створенні. Наші майстри працюю з такими типами покриттів, як: герметично стиковані.
  • бутиленова гідроізоляція — сучасний метод, в якому використовується самоклеючий матеріал бутилен. Використовується для гідроізоляції конструкцій із будь-якого матеріалу.

Мы проводим кровельные работы, используя различные материалы, имеем опыт, как в ремонте крыше, так и в её создании. Наши мастера работаю с такими типами покрытий, как:

  • м’яка покрівля — використовуються матеріали з бітумним покриттям або бітум з полімером;
  • тверда покрівля – із застосуванням шиферу та металочерепиці.

Незалежно від складності покрівельних робіт та обраних матеріалів, наші фахівці впораються із завданням не лише швидко, а й якісно. У нас у команді працюють лише досвідчені співробітники, які, до того ж, мають допуски до висотних робіт, що важливо при проведенні таких робіт.

Ми виконуємо свою роботу на совість, тому гарантуємо всі види робіт.

Довірте свою покрівлю професіоналам Промальп Груп.