Водостічна система є цілим комплексом, що складається з коліна, жолоба, лійки, труби, сполучного елемента, а також інших деталей, що закріплюються на фасадній частині та даху будинку. Вони призначені для того, щоб відводити опади, що потрапляють на дах. Саме тому монтаж водостічних систем дуже важливий під час будівництва.

Водостічні системи, монтаж яких виконується за деякими особливостями, дозволяють зібрати рідину, що стікає по скатах, яка накопичується в спеціальних каналах і подальшому її висновку до певного місця стоку. Існує кілька видів таких систем:

·      Зовнішня організована водостічна система, монтаж якої вважається найпопулярнішим. Встановлюються переважно у заміських будинках, і навіть будівлях інших типів. Відмінною особливістю є те, що дощова вода потрапляє жолобами в трубу водовідведення, що знаходиться на зовнішній стороні будинку.

·      Внутрішній організований монтаж водостічної системи в Києві. Для такої установки передбачається монтаж труби всередину будівлі.

·      Неорганізований монтаж, водостічна система в такому разі не передбачає застосування регулювання відведення рідини. В даному варіанті вода стікатиме прямо на землю. Такий варіант використовується в будинках із простими конструкціями, що мають дах із одного каскаду.

Монтаж водостічних систем ціна послуг та матеріалів

У нашій компанії ви зможете монтаж водостічної системи, ціна за метр залежатиме від виду конструкції, а також особливостей:

·      Система з перерізу круглого.

·      Система з перерізу прямокутного.

Розцінки на монтаж водостічної системи ви зможете дізнатись на нашому сайті. Вартість монтажу водостічної системи залежить від особливостей вибору та складності роботи. Тому якщо вас цікавлять ціни на монтаж водостічної системи, то можете ознайомитися з приблизними, але більш точні знати, зателефонувавши за вказаними номерами.

Ціна монтажу водостічної системи

Відсутність водостічної системи може призвести до появи цвілі, вогкості, грибкових проявів фасаду будинку. В результаті всі води та сміття будуть накопичуватися на фундаменті, що може стати причиною просочування в підвальне приміщення та затхлий запах. Монтаж водостічної системи ціна роботи, яку ми пропонуємо в таблиці, дозволяє зрозуміти, що можна зробити і як уникнути проблем.

Прайс лист на монтаж водостічної системи, який підготовлений на сайті, допоможе вирішити проблеми, що можуть наростати і посилюватися. Окрім цього, ціна на монтаж водостічної системи ще залежить і від інших факторів:

Своєчасність виконання роботи з відведення води з даху. Таким чином, на монтаж водостічної системи вартість робіт виявиться набагато дешевшою, ніж подальші ремонти будинку.