Гроза – стихія природи, яка може зруйнувати будівлю, спричинити пожежу, пошкодити опори та завдати шкоди покриттю даху. Щогодини у світі блискавка потрапляє у якийсь об’єкт (будинок, дерево, будинок).

Молниезащита Киев

Щосекунди Земля відчуває близько 1800 гроз. Природне явище дуже поширене і не менш небезпечне. На щастя, людина навчилася захищати себе та своє житло від розрядів, що руйнують все на своєму шляху. Для того, щоб убезпечити будинки та будівлі від попадання розрядів блискавки встановлюють спеціальний захист.

Цікаво що:

 • Планета отримує близько 100 ударів блискавки за секунду;
 • Довжина одного розряду близько 4 км;
 • Грім чути на відстані до 20 кілометрів від удару блискавки;
 • Температура блискавки вища в п’ять разів від температури Сонця;
 • Швидкість розряду – до 200 км/с;

Монтаж блискавкозахисту – справа серйозна. З нею можуть впоратися тільки ті, хто добре розуміється на особливостях її проектування та установки. Складність проведення робіт залежить від розмірів будинку, поверховості будівель, розташування на даху інших об’єктів та інших особливостей.

Монтаж блискавкозахисту будівель та споруд може включати такі роботи:

 • Встановлення блискавкоприймача;
 • Монтаж заземлення;
 • встановлення захисту від перенапруги;
 • Прокладання смуги заземлення;
 • Установку струмовідводів та монтаж кріплень.

Щоб монтаж систем захисту від блискавки був ефективним і дійсно оберігав споруди від руйнівного впливу стихії, встановити її потрібно правильно.

Громозахист складається з трьох частин:

 1. блискавкоприймач;
 2. струмовідведення;
 3. контур заземлення.

Заземлення – не менш важлива частина захисту, оскільки сприяє безпечному розтіканню струму земною поверхнею.

Точний розрахунок, розуміння механізму дії встановленого обладнання може зберегти будівлі та людей. При неправильному встановленні жодної гарантії на роботу блискавкозахисту дати неможливо.

Захист від блискавок – необхідна частина кожної будівлі. Споруди, які мають її, піддаються ймовірності проходження розрядів струму великої величини.

Фахівці компанії «Промальп груп» мають необхідні знання та досвід проектування систем захисту від блискавки, можуть точно визначити місця для монтажу.

Блискавкозахист приватного будинку – важливе питання забезпечення безпеки. Це також важливо, як установка замків на двері або обладнання вікон гратами. У грозу невеликі будинки часто стають об’єктами влучення блискавок. Це спричиняє виникнення пожеж і навіть призводить до людських жертв.

Щоб уберегти своїх близьких людей від небезпеки, встановлення блискавкозахисту має бути першочерговим завданням відразу після завершення будівництва.

Ціна на блискавкозахист залежить від рівня складності проектування, обсягів робіт, кількості об’єктів та інших важливих параметрів.

Компанія «Пропальп-груп» виконує роботи зі встановлення захисту від блискавок у короткий термін. Фахівці спроектують систему відповідно до особливостей будівлі.

Безпека понад усе.

НайменуванняЦіна
Монтаж струмовідводів та кріпленьвід 17 грн/п.м.
Встановлення блискавкоприймача з щоглоювід 500 грн/п.м.
Встановлення захисту від перенапругивід 150 грн/п.м.
Монтаж точки заземлення (забивання штирів)від 400 грн/шт.
Укладання смуги заземленнявід 40 грн/шт.